Racsnis kulcs, racsnis hajtókarok
Wera BC BR 9 05073645001 Átváltó racsni készlet 1/4 (6,3 mm) 87 mm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera BC BR 9 05073645001 Átváltó racsni készlet 1/4 (6,3 mm) 87 mm
Termékazonosító: 732808
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
|---|---|
| Fogak száma | 60 |
| Forgatónyomaték (max.) | 62 Nm |
| Hossz | 87 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Súly | 154 g |
| Termék típus | Átváltó racsni készlet |
| Termékazonosító | 732808 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 408094 |
| Súly | 163 g |
| Vonalkód | 4013288168115 |
A racsnis kulcsok és hajtókarok kategóriánkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Stahlwille, Gedore, Wera, Gedore RED és KS Tools termékei. Ezen eszközök segítségével hatékonyan tudod rögzíteni és forgatni a csavarokat, dugókat, különösen acélból készült alkatrészeknél.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.