Koax kábel csupaszoló, blankoló 4/13 mm és 0.5-től 16 mm²-ig WEICON TOOLS STAR STRIPPER 51000100-KD
Gyártó: Weicon
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Univerzális csupaszoló, Star-StripperOptimális külső és belső szigetelés eltávolítására.Univerzális szerszám, amely külső és belső szigetelés eltávolítására, valamint koax-kábelek lépcsőzetes csupaszolására alkalmas. Lehetővé teszi a...
Termékazonosító: 51207
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Optimális külső és belső szigetelés eltávolítására.
Univerzális szerszám, amely külső és belső szigetelés eltávolítására, valamint koax-kábelek lépcsőzetes csupaszolására alkalmas. Lehetővé teszi a körbe- és hosszirányba való vágást, valamint köteges csupaszolást a mennyezetben és falban futó kábeleknél, elágazó és elosztó dobozoknál.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Koax kábel · Munkatartomány keresztmetszet: 0.5 - 16 mm² · Munkatartomány keresztmetszet (max.): 16 mm² · Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.): 20 · Munkatartomány keresztmetszet, AWG: 6 - 20 · Munkatartomány átmérő: 4 - 13 mm · Munkatartomány átmérő (max.): 13 mm · Munkatartomány átmérő (min.): 4 mm · Munkatartomány átmérő AWG (max.): 6 · Munkaterület keresztmetszet (min.): 0.5 mm² · Méret, hossz: 140 mm · Súly: 74 g · Típus: Kábel csupaszoló
| Alkalmas | Koax kábel |
|---|---|
| Munkatartomány átmérő | 4 ... 13 mm |
| Munkatartomány átmérő (min.) | 4 mm |
| Munkatartomány átmérő (max.) | 13 mm |
| Munkatartomány keresztmetszet | 0.5 ... 16 mm² |
| Munkaterület keresztmetszet (min.) | 0.5 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet (max.) | 16 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet, AWG | 6 ... 20 |
| Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.) | 20 |
| Munkatartomány átmérő AWG (max.) | 6 |
| Hossz | 140 mm |
| Súly | 74 g |
| Munkaterület | Csupaszolási méret: külső Ø 4 - 13 mm · Koax kábel: Ø 4 - 8 mm · huzal és vezeték: 0,5 - 16 mm². |
| Alkalmas | Külső és belső szigetelés eltávolítására, valamint koax-kábelek lépcsőzetes csupaszolására |
| Típus | No. 100 |
| Termék típus | Kábel csupaszoló |
| Termékazonosító | 51207 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weicon |
| Cikkszám | 820105 |
| Súly | 96 g |
| Vonalkód | 4024596000295 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.