Automatikus vezetékcsupaszoló, kábelcsupaszoló blankoló fogó 0,2 - 6 mm² Weicon Super 5
Gyártó: Weicon
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csupaszoló fogó, Super 5Automatikusan igazodik a vezeték átmérőjéhezOptimális tartomány 0,2-6 mm²Teljesen szigetelt csupaszoló fogó 1000 V-igTeljesen szigetelt, automatikus csupaszoló fogó állítható ütközővel kb. 8-12 mm hossz...
Termékazonosító: 49207
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Automatikusan igazodik a vezeték átmérőjéhez
Optimális tartomány 0,2-6 mm²
Teljesen szigetelt csupaszoló fogó 1000 V-ig
Teljesen szigetelt, automatikus csupaszoló fogó állítható ütközővel kb. 8-12 mm hosszhoz. Bármilyen hajlékony és masszív vezetéket könnyen lecsupaszol, nehezen hozzáférhető helyeken is. Automatikusan igazodik a vezeték átmérőjének megfelelően, károsodás kizárva. Optimális tartomány 0,2-6 mm².
Műszaki adatok:
Alkalmas: Vezetékek PVC szigeteléssel · Hosszanti beállítási tartomány: 8 - 12 mm · Megállás hossza (max): 12 mm · Megállás hossza (min): 8 mm · Munkatartomány keresztmetszet: 0.2 - 6 mm² · Munkatartomány keresztmetszet (max.): 6 mm² · Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.): 24 · Munkatartomány keresztmetszet, AWG: 10 - 24 · Munkatartomány átmérő AWG (max.): 10 · Munkaterület keresztmetszet (min.): 0.2 mm² · Méret, hossz: 165 mm · Súly: 105 g · További műszaki adatok: kb. 8-12 mm hosszhoz · Ø 2 mm-ig vágásra · Típus: Drót csupaszoló
| Alkalmas | Vezetékek PVC szigeteléssel |
|---|---|
| Munkatartomány keresztmetszet | 0.2 ... 6 mm² |
| Munkaterület keresztmetszet (min.) | 0.2 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet (max.) | 6 mm² |
| Munkatartomány keresztmetszet, AWG | 10 ... 24 |
| Munkatartomány keresztmetszet AWG (min.) | 24 |
| Munkatartomány átmérő AWG (max.) | 10 |
| Hosszanti beállítási tartomány | 5 ... 12 mm |
| Megállás hossza (min) | 5 mm |
| Megállás hossza (max) | 12 mm |
| Hossz | 165 mm |
| Súly | 105 g |
| Munkaterület | 0,2 - 6 mm² |
| Alkalmas | Vezetékekhez és huzalokhoz |
| Hossz javaslat | 8 - 12 mm |
| Típus | Weicon Super 5 |
| Termék típus | Drót csupaszoló |
| Termékazonosító | 49207 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weicon |
| Cikkszám | 804037 |
| Súly | 143 g |
| Vonalkód | 4024596000226 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.