Alumínium ragasztószalagok
Wallair 20200303 Öntapadó aluszalag
Gyártó: Wallair
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wallair 20200303 Öntapadó aluszalag
Termékazonosító: 239196
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
Alumínium ragasztószalag fűtőkábelekhez
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 5 m · Méret, szélesség: 50 mm
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 5 m · Méret, szélesség: 50 mm
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szélesség | 50 mm |
| Hossz | 5 m |
| Méret | (H x Sz) 5 m x 50 mm |
| Termék típus | Öntapadó aluszalag |
| Termékazonosító | 239196 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wallair |
| Cikkszám | 625396 |
| Súly | 66 g |
| Vonalkód | 4022567203034 |
Alumínium ragasztószalagok segítségével könnyedén és tartósan rögzítheti alumínium alkatrészeit. A Wallair által kínált termékek kiváló minőségűek és széles választékban kaphatók, így biztosan megtalálja a megfelelőt projektjének. A lágy alumínium szalagok rugalmassága révén tökéletesen illeszkednek az összeilleszthető felületekhez, míg az öntapadó ragasztószalagok egyszerű és gyors rögzítést tesznek lehetővé.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.