Távkarbantartás
Wachendorff HD67510 HD67510 Gateway Modbus, LAN, RS-232, RS-485 24 V/DC 1 db
Gyártó: Wachendorff
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wachendorff HD67510 HD67510 Gateway Modbus, LAN, RS-232, RS-485 24 V/DC 1 db
Termékazonosító: 864427
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 132 990 Ft/db)
132 990 Ft
| Csatlakozók | Modbus |
|---|---|
| Csatlakozók | LAN |
| Csatlakozók | RS-232 |
| Csatlakozók | RS-485 |
| Gyártói szám | HD67510 |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | + 70 °C |
| Üzemi hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC / 12 V/AC |
| Üzemi hőmérséklet | -20 <bis/> + 70 °C |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 23 x 107 x 120 mm |
| Magasság | 107 mm |
| Szélesség | 23 mm |
| Gyártói szám | HD67510 |
| Kivitel | ModBUS Slave RTU / ModBUS Client TCP |
| Csatlakozók | RS485 / RS232C / Ethernet 10/100 |
| Áramfelvét | 200 mA |
| Mélység | 120 mm |
| Termék típus | Gateway |
| Termékazonosító | 864427 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wachendorff |
| Cikkszám | 197390 |
| Súly | 181 g |
| Vonalkód | 4016138603200 |
A távkartbantartás kategóriánkban megtalálhatók azok az eszközök és modulok, amelyek segítségével távolról vezérelhetők és monitorozhatók az ipari rendszerek. Ixxat, Wachendorff, EWON, Anybus és Siemens márkák termékei között megtalálhatóak GSM antennák, CAN-USB csatlakozó átalakítók, ipari Ethernet switch-ek és SCALANCE XB005 típusú eszközök, amelyek a távoli karbantartás hatékony megoldásait kínálják.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.