Hálózati feszültség átalakító, leválasztó transzformátor 115/230 V 1000W-ig AT-1000 NV
Gyártó: Voltcraft
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Feszültség átalakító, AT 1000 NV115 V/AC-ről 240 V/AC-re240 V/AC-ról 115 V/AC-reTeljesítmény max. 1000WElőtét transzformátorok amerikai készülékek működtetésére 230 V-os hálózatról, ill. 230 V-os készülékek működtetésére ameri...
Termékazonosító: 26419
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 103 990 Ft/db)
103 990 Ft
115 V/AC-ről 240 V/AC-re
240 V/AC-ról 115 V/AC-re
Teljesítmény max. 1000W
Előtét transzformátorok amerikai készülékek működtetésére 230 V-os hálózatról, ill. 230 V-os készülékek működtetésére amerikai hálózatról (115 V). Az eltérő hálózati feszültségek és csatlakozórendszerek miatt ez eddig szinte lehetetlen volt. Az előtét takaréktranszformátorok legyőzik ezt a műszaki akadályt. Bemeneti oldal: műszercsatlakozó dugóhoz. kimeneti oldal: védőérintkezős USA dugalj és védőérintkezős dugalj. Az előtét transzformátorok automatikus ellenőrző funkcióval is rendelkeznek, a hálózatra való biztonságos és helyes csatlakozáshoz.
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség: 240 V/AC · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Beépíthető dugó · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): Védőérintkezős dugalj,USA dugalj védőérintkezővel · Gyártói szám: AT-1000 NV · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kalibrálás: 5 kalibrálási érték tartományonként VDC, VAC, ADC, AAC · Kijelző típus: analóg · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti feszültség (max.): 240 V · Kimeneti feszültség (min.): 115 V · Méret, hossz: 240 mm · Méret, magasság: 135 mm · Méret, szélesség: 305 mm · Primer áram: 10 A · Súly: 5.3 kg · Teljesítmény: 1000 W
Szállítás tartalma:
Feszültség átalakító · A hálózati kábelt nem szállítjuk vele.
Figyelem:
Takaréktranszformátor. Galvanikus leválasztás nélkül. Frekvenciaátalakítás nélkül.
| Csatlakozó típus A | Beépíthető dugó |
|---|---|
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős dugalj |
| Csatlakozó típus B | USA dugalj védőérintkezővel |
| Mélység | 240 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Hossz | 240 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző típus | analóg |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Gyártói szám | AT-1000 NV |
| Kimeneti feszültség (max.) | 240 V |
| Kimeneti feszültség (min.) | 115 V |
| Primer áram | 10 A |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Kimeneti feszültség | 115/125/230/240 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230/240/115/125 V/AC |
| Kalibrálás | 5 kalibrálási érték tartományonként; VDC, VAC, ADC, AAC |
| Súly | 5.3 kg |
| Termékazonosító | 26419 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 511636 |
| Súly | 6.208 kg |
| Vonalkód | 4016138524819 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.