Hálózati feszültség átalakító, leválasztó transzformátor 115/230 V 1500W Voltcraft AT-1500 NV
Gyártó: Voltcraft
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Feszültség átalakító, AT 1500 NV115 V/AC-ről 230 V/AC-re230 V/AC-ról 115 V/AC-reMax. teljesítmény 1500 VAElőtét transzformátorok amerikai készülékek működtetésére 230 V-os hálózatról, ill. 230 V-os készülékek működtetésére ame...
Termékazonosító: 26334
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 141 990 Ft/db)
141 990 Ft
115 V/AC-ről 230 V/AC-re
230 V/AC-ról 115 V/AC-re
Max. teljesítmény 1500 VA
Előtét transzformátorok amerikai készülékek működtetésére 230 V-os hálózatról, ill. 230 V-os készülékek működtetésére amerikai hálózatról (115 V). Az eltérő hálózati feszültségek és csatlakozórendszerek miatt ez eddig szinte lehetetlen volt. Az előtét takaréktranszformátorok legyőzik ezt a műszaki akadályt. Bemeneti oldal: műszercsatlakozó dugóhoz. kimeneti oldal: védőérintkezős USA dugalj és védőérintkezős dugalj. Az előtét transzformátorok automatikus ellenőrző funkcióval is rendelkeznek, a hálózatra való biztonságos és helyes csatlakozáshoz.
Műszaki adatok:
Bemeneti feszültség: 240 V/AC · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Beépíthető dugó · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): Védőérintkezős dugalj,USA dugalj védőérintkezővel · Gyártói szám: AT-1500 NV · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kalibrálás: 5 kalibrálási érték tartományonként VDC, VAC, ADC, AAC · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti feszültség (max.): 240 V · Kimeneti feszültség (min.): 115 V · Méret, hossz: 240 mm · Méret, magasság: 135 mm · Méret, szélesség: 305 mm · Súly: 7.4 kg · Teljesítmény: 1500 W
Szállítás tartalma:
Feszültség átalakító · A hálózati kábelt nem szállítjuk vele.
Figyelem:
Takaréktranszformátor. Galvanikus leválasztás nélkül. Frekvenciaátalakítás nélkül.
| Csatlakozó típus A | Beépíthető dugó |
|---|---|
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős dugalj |
| Csatlakozó típus B | USA dugalj védőérintkezővel |
| Mélység | 240 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Hossz | 240 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Gyártói szám | AT-1500 NV |
| Kimeneti feszültség (max.) | 240 V |
| Kimeneti feszültség (min.) | 115 V |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Kimeneti feszültség | 115/125/230/240 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230/240/115/125 V/AC |
| Kalibrálás | 5 kalibrálási érték tartományonként; VDC, VAC, ADC, AAC |
| Súly | 7.4 kg |
| Termékazonosító | 26334 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Voltcraft |
| Cikkszám | 511397 |
| Súly | 8.85 kg |
| Vonalkód | 4016138520835 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.