DC tápdugó 2,5 x 5,5 mm, csavaros bekötés, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hálózati adapter összekötő csavaros csatlakozóval 5.5 mm 2.5 mm Műszaki adatok: AWG: 28 - 12 · Belső Ø: 2.5 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus:...
Termékazonosító: 415860
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
5.5 mm
2.5 mm
Műszaki adatok:
AWG: 28 - 12 · Belső Ø: 2.5 mm · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: DC-11M · Hőmérséklettartomány: -40 - +105 °C °C · Külső Ø: 5.5 mm · Méret, hossz: 40.5 mm · Méret, magasság: 10 mm · Méret, szélesség: 18.2 mm · Névleges feszültség: 12 V/DC · Névleges áram: 5 A · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 716315 |
| Gyártói szám | DC-11M |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 10 mm |
| Hossz | 40.5 mm |
| Szélesség | 18.2 mm |
| Belső Ø | 2.5 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Külső Ø | 5.5 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| AWG | 28 - 12 |
| Hőmérséklettartomány | -40 - +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 415860 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1570928 |
| Súly | 14.5 g |
| Vonalkód | 4016139264356 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.