Nano WLAN router 2,4 GHz 300 MBit/s, TP-LINK TL-WR802N
Gyártó: TP-LINK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TP-LINK TL-WR802N WLAN router 2.4 GHz 300 MBit/s TP-Link TL-WR802N hordozható 300Mbps Wi-Fi nano routerMax. 300 Mbit/s WLAN adatátvitelNano dizájn, ideális útközbeni használatraTöbb üze...
Termékazonosító: 954919
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
TP-LINK
TL-WR802N
WLAN router
2.4 GHz
300 MBit/s
TP-Link TL-WR802N hordozható 300Mbps Wi-Fi nano router
Max. 300 Mbit/s WLAN adatátvitel
Nano dizájn, ideális útközbeni használatra
Több üzemmód a különböző alkalmazási forgatókönyvekhez: WLAN router, WISP kliens, kliens, jelerősítő és hozzáférési pont
Működtetés a mellékelt tápegységgel, okostelefon-töltővel vagy laptop/számítógép USB-portján keresztül
Termék funkcionalitás
A TP-LINK 300 Mbps-os Wi-Fi Nano-Router TL-WR802N ideális a menet közbeni használatra, és gyorsan kapcsolhatja a vezetékes internetkapcsolatot több eszközhöz tartozó Wi-Fi hotspot-ba. Kompakt méretének köszönhetően tökéletesen illeszkedik bármelyik kéz- vagy nadrágzsebbe. 300 Mbps-nál elég erős ahhoz, hogy a leggyakoribb internetes alkalmazásokat kezelje.
Hordozható és kompakt - ideális otthon és útközben
A nano-formátumnak köszönhetően a TP-LINK TL-WR802N tökéletes útitárs és kényelmesen illeszkedik bármelyik kéz- vagy nadrágzsebbe. Különösen alkalmas szállodai szobákban vagy konferenciatermekben, ahol csak vezetékes hálózat áll rendelkezésre. Egyszerűen csatlakoztassa az útválasztót a LAN-kábelhez, és beállított egy WiFi hotspotot több eszköz számára.
Rugalmas tápegység
A TL-WR802N egy mikro USB csatlakozóval rendelkezik és vagy a vele szállított hálózati adapterről vagy egy számítógépről működtethető.
Univerzálisan alkalmazható több üzemmódnak köszönhetően
A TL-WR802N univerzálisan használható. Többféle üzemmódban is használható, és így a hálózati követelmények széles skálájára képes.
Bővített biztonság
A TL-WR702N WPA-PSK/WPA2-PSK támogatással rendelkezik, így a WLAN hatékonyan védhető. A Nano-Router már szállított titkosítással rendelkezik.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
IEEE 802.11b/g/n-kompatibilis · WLAN sebesség max. 300 Mbit/s · Kompakt kivitel - útközben ideális · A vele szállított hálózati adapterrel vagy egy számítógép USB csatlakozóján keresztül működtethető · Szinte az összes 2,4 GHZ-es WLAN készülékkel kompatibilis · Üzemmódok: AP, Router, Client, Bridge és Repeater · Kódolások: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK.
Technical specifications:
10/100 Mbit/s portok: 1 x · Csatlakozók (számítástechnika/multimédia): LAN (10/100 MBit/s),Mikro USB · DECT bázis: Nem · LAN átviteli sebesség: 100 MBit/s · Méret, magasság: 18 mm · Méret, mélység: 57 mm · Méret, szélesség: 57 mm · WLAN frekvencia: 2.4 GHz · WLAN szabvány: IEEE802.11n,IEEE802.11g,IEEE802.11b · WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz: 300 MBit/s · WLAN összes átviteli sebesség: 300 MBit/s
Package contents:
TP-Link TL-WR802N WLAN Nano router,Hálózati adapter,USB-kábel,RJ45 Ethernet kábel,CD,Gyors telepítési útmutató.
| WLAN | 300 MBit/s |
|---|---|
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| 10/100 Mbit/s portok | 1 x |
| LAN átviteli sebesség | 100 MBit/s |
| Csatlakozók | LAN (10/100 MBit/s) |
| Csatlakozók | Mikro USB |
| DECT bázis | Nem |
| Gyártói szám | TL-WR802N |
| Szélesség | 57 mm |
| Magasság | 18 mm |
| Mélység | 57 mm |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 300 MBit/s |
| Termék típus | WLAN router |
| Termékazonosító | 954919 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 1368688 |
| Súly | 222 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.