Ragasztószalag adagoló, kézi letekercselő Toolcraft 1493118
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Ragasztószalag adagolóTekercs szélesség max. 50 mmEgyszerű használatSzín: piros/fehérMűszaki adatok: Ragasztószalag típus: Ragasztószalag adagoló · Szín: Piros-fehér · Tartalom: 1 db · Tekercs hossza (max.): 66 m ·...
Termékazonosító: 377877
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 590 Ft/db)
2 590 Ft
Tekercs szélesség max. 50 mm
Egyszerű használat
Szín: piros/fehér
Műszaki adatok:
Ragasztószalag típus: Ragasztószalag adagoló · Szín: Piros-fehér · Tartalom: 1 db · Tekercs hossza (max.): 66 m · Tekercs szélessége (max.): 50 mm
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Szín | Fehér |
| Tekercs szélessége (max.) | 50 mm |
| Tekercs hossza (max.) | 66 m |
| Termék típus | Ragasztószalag adagoló |
| Termékazonosító | 377877 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1493118 |
| Súly | 266 g |
| Vonalkód | 2050004582505 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.