Digitális időjárásjelző állomás, komfort jelzés, fekete, TFA 35.1102.01
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Elektronikus időjárásjelző állomásHelyiség klímájának komfortfokozataAki ügyel a príma lakásklímára, egészségesebben él, egyszerűen jobban érzi magát és fűtésköltséget is megtakarít. A belső hőmérséklet és levegő páratartalom mellett...
Termékazonosító: 39717
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
Helyiség klímájának komfortfokozata
Aki ügyel a príma lakásklímára, egészségesebben él, egyszerűen jobban érzi magát és fűtésköltséget is megtakarít. A belső hőmérséklet és levegő páratartalom mellett ez a kedvező árú állomás mást is nyújt.
Jellemzők:
Max./min. funkció · A hőmérséklet alakulásának grafikus kijelzése az elmúlt 12 órára · Időjárás szimbólum · Átkapcsolható °C/°F között · Óra naptárral · Ébresztés, ismétléssel · Háttérmegvilágítás · Asztalra állítható vagy falra szerelhető.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Előrejelzés: 12 - 24 órás · Funkciók: Kvarcóra,Max./min. értékek,Komfortjelző,Hőmérséklet, légnedvesség vagy légnyomás alakulása,Beltéri hőmérséklet,Beltéri légnedvesség · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): Digitális · Méret (bázisállomás): 80 x 135 x 20 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0
| Méret (bázisállomás) | 80 x 135 x 20 mm |
|---|---|
| Riasztási idők | 1 |
| Funkciók | Kvarcóra |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Funkciók | Komfortjelző |
| Funkciók | Hőmérséklet, légnedvesség vagy légnyomás alakulása |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Beltéri légnedvesség | 20 ... 99 % |
| Belső hőmérséklet | 0 ... +50 °C |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Előrejelzés | 12 - 24 órás |
| Számlap/kijelző szín | Zöldes szürke |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 39717 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672192 |
| Súly | 173 g |
| Vonalkód | 4009816019660 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Gyors, pontos, korrekt, csak ajánlani tudom.
Polaris8 –