Vezeték nélküli beépíthető kapcsoló készlet 2000 W max. 70 m RSL
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli beépíthető kapcsoló készlet70 m-es hatótávolság szabad rálátásnálBeépített túlterhelés elleni védelemA készlet egy beépíthető kapcsolót és egy 1 csatornás fali adót tartalmaz. Csatornánként 10 vevő tanítható be...
Termékazonosító: 731706
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
70 m-es hatótávolság szabad rálátásnál
Beépített túlterhelés elleni védelem
A készlet egy beépíthető kapcsolót és egy 1 csatornás fali adót tartalmaz. Csatornánként 10 vevő tanítható be rá. Ezáltal kényelmesen kapcsolhat a fali adó útján fogyasztókat.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 1 · Felhő kapcsolat (SmartHome): Conrad Connect,Alexa,Google Home · Frekvencia: 433 MHz · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2000 W · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Rádiójel szabvány (Smart Home): Hersteller-Spezifisch · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Beépíthető,Felületi szerelés · Termék típus: Vezeték nélküli kapcsoló készlet · Üzemi feszültség: 12 V/DC,230 V/AC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli beépíthető kapcsoló készlet,1 db 12V/23A elem,Használati útmutató
Figyelem:
Az RSL vezeték nélküli kapcsolórendszer minden eleme egymással kompatibilis, így jól illeszkednek be az Ön házának automatizálásába.
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2000 W |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Beépíthető |
| Kivitel | Felületi szerelés |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Dugalj készlet |
| Termékazonosító | 731706 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1762769 |
| Súly | 337 g |
| Vonalkód | 4053199574285 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.