Vezeték nélküli fűtésvezérlő készlet max. 3500 W, max. 150 m, Sygonix RS2W
Gyártó: Sygonix
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vezeték nélküli fűtésvezérlő készlet, RS2WVezeték nélküli hőmérsékletszabályozóLCD kijelzőIdőzítő funkcióKapcsolható hűtési és fűtési módEz a termék elektromos fogyasztók be- és kikapcsolására alkalmas, hőmérséklet-szabály...
Termékazonosító: 671869
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 27 990 Ft/db)
27 990 Ft
Vezeték nélküli hőmérsékletszabályozó
LCD kijelző
Időzítő funkció
Kapcsolható hűtési és fűtési mód
Ez a termék elektromos fogyasztók be- és kikapcsolására alkalmas, hőmérséklet-szabályozással, kézzel vagy rádiós kapcsolat útján. A hőmérsékletszabályozót át lehet kapcsolni fűtési és hűtési mód között, hogy a fűtés vagy a hűtés vezérlhető legyen. 8 különböző kapcsoló programmal (amelyek egymástól függetlenül működnek) a kapcsolási idők egyetlen napra, hétköznapokra (hétfőtől péntekig) vagy az egész hétre (hétfőtől vasárnapig) határozhatók meg.
Jellemzők:
Hőmérsékletszabályozó: · Működtetés két elemmel / AAA / Micro típusú újratölthető elemmel · A hőmérséklet és a levegő páratartalmának mérése és kijelzése · Hűtési vagy fűtési mód kapcsolható · Egy vevő regisztrálható · 8 kapcsolóprogram (mindegyik egyetlen hétköznap, hétfőtől péntekig, vagy hétfőtől - vasárnapig) · A vevő kézi működtetése lehetséges. · A vevő vezérelhető rádióval (868 MHz technológia). · Fali szerelés vagy asztali felszerelés lehetséges. · Vevő (rádió kapcsoló aljzat): · Kézi működtetés lehetséges. Hálózati aljzat gyermekbiztos zárral.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): vezeték nélküli · Alkalmazási terület: Beltér · Bázisállomás (Smart Home): Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez · Frekvencia: 868 MHz · Jel folyásirány (dugó A, dugó B-re): bidirekcionális · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3500 W · Max. hatótáv (szabad területen): 150 m · Rádiójel szabvány (Smart Home): Hersteller-Spezifisch · Sorozat: RS2W · Szerelési mód: Köztes dugó · Termék típus: Fűtésvezérlő készlet · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
RS2W vezeték nélküli termosztát,Vezeték nélküli vevő,2 db mikroelem,Használati útmutató
| Sorozat | RS2W |
|---|---|
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3500 W |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 150 m |
| Kivitel | Köztes dugó |
| Jel folyásirány | bidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Fűtésvezérlő készlet |
| Termékazonosító | 671869 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761763 |
| Súly | 395 g |
| Vonalkód | 4053199570324 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.