RS2W SY-RS2W-F2 Távirányító vezeték nélküli Max. hatótáv (szabad területen) 150 m
Gyártó: Sygonix
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rádiójel vezérlésű távirányító, RS2WA kapcsolási jel vételének igazolásaHatótáv max. 150 mCsatornánként max. 5 vevő tanítható be.Ez a távirányító az RS2W kapcsolórendszer összes vevőjét vezérli. A távirányító max. 5 vevőt tud...
Termékazonosító: 726449
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
A kapcsolási jel vételének igazolása
Hatótáv max. 150 m
Csatornánként max. 5 vevő tanítható be.
Ez a távirányító az RS2W kapcsolórendszer összes vevőjét vezérli. A távirányító max. 5 vevőt tud csatornánként kapcsolni vagy dimmelni, és mindezt max. 150 m távolságból. A csoportos funkció által 3-3 csatorna egyszerre vezérelhető.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): bidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 12 · Frekvencia: 868 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli távirányító · Max. hatótáv (szabad területen): 150 m · Méret, magasság: 96 mm · Méret, mélység: 12 mm · Méret, szélesség: 37 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RS2W · Sorozat: RS2W · Szín: Fekete · Súly: 27.5 g · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 3 V
Szállítás tartalma:
Rádiójel vezérlésű távirányító, RS2W,1 db CR2032 elem,használati útmutató
| Sorozat | RS2W |
|---|---|
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 3 V |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 12 |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 150 m |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 37 mm |
| Magasság | 96 mm |
| Mélység | 12 mm |
| Súly | 27.5 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 37 x 96 x 12 mm |
| Jel folyásirány | bidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Távirányító |
| Termékazonosító | 726449 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761761 |
| Súly | 103 g |
| Vonalkód | 4053199570300 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.