RS2W SY-RS2W-T2 Fali kapcsoló vezeték nélküli Falra szerelhető Max. hatótáv (szabad területen) 150 m
Gyártó: Sygonix
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
RS2W vezeték nélküli fali kapcsolóA kapcsolási jel vételének igazolásaHatótáv max. 150 mCsatornánként max. 5 vevő tanítható be.Ez a fali kapcsoló az RS2W rádiójel vezérlésű kapcsolórendszer minden vevőjét vezérli. Max. 5 vevőt...
Termékazonosító: 726447
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 890 Ft/db)
5 890 Ft
A kapcsolási jel vételének igazolása
Hatótáv max. 150 m
Csatornánként max. 5 vevő tanítható be.
Ez a fali kapcsoló az RS2W rádiójel vezérlésű kapcsolórendszer minden vevőjét vezérli. Max. 5 vevőt tud kapcsolni vagy dimmelni, 150 m-es hatótávolságon belül.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): bidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 2 · Frekvencia: 868 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli fali kapcsoló · Max. hatótáv (szabad területen): 150 m · Méret, magasság: 80 mm · Méret, mélység: 11 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RS2W · Sorozat: RS2W · Szerelési mód: Falra szerelhető · Szín: Fehér · Súly: 47 g · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 3 V
Szállítás tartalma:
RS2W vezeték nélküli fali kapcsoló,1 db CR2032 elem,használati útmutató
| Sorozat | RS2W |
|---|---|
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 3 V |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 2 |
| Frekvencia | 868 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 150 m |
| Kivitel | Falra szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 11 mm |
| Súly | 47 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 80 x 11 mm |
| Jel folyásirány | bidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Fali kapcsoló |
| Termékazonosító | 726447 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761758 |
| Súly | 130 g |
| Vonalkód | 4053199570270 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.