RSL Dugalj készlet Köztes dugó Kapcsolási teljesítmény (max.) 2000 W Max. hatótáv (szabad területen) 30 m
Gyártó: Sygonix
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
RSL vezeték nélküli dugalj kapcsoló készletMűszaki adatok: Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 12 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli kapcsoló készlet · Kapcs...
Termékazonosító: 731704
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 12 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli kapcsoló készlet · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2000 W · Max. hatótáv (szabad területen): 30 m · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Köztes dugó · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
2 db RSL vezeték nélküli csatlakozóaljzat,1 db távirányító,Használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2000 W |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 12 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 30 m |
| Kivitel | Köztes dugó |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Dugalj készlet |
| Termékazonosító | 731704 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761751 |
| Súly | 382 g |
| Vonalkód | 4053199570201 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.