RSL Redőny működtető Süllyeszett Kapcsolási teljesítmény (max.) 500 W Max. hatótáv (szabad területen) 70 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli redőny működtetőMűszaki adatok: Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Csatornák: 1 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli redőny vezérlő · Kapcsolási teljesítmény (max.): 500 W · Max....
Termékazonosító: 726441
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Csatornák: 1 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli redőny vezérlő · Kapcsolási teljesítmény (max.): 500 W · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 49 mm · Méret, mélység: 25 mm · Méret, szélesség: 49 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Süllyeszett · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli redőny működtető,Használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 500 W |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Süllyeszett |
| Szélesség | 49 mm |
| Magasság | 49 mm |
| Mélység | 25 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 49 x 49 x 25 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Redőny működtető |
| Termékazonosító | 726441 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761739 |
| Súly | 91 g |
| Vonalkód | 4053199570089 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.