RSL Fali nyomógomb Falra szerelhető Max. hatótáv (szabad területen) 70 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli fali kapcsoló, 1 csatornásCsatornánként max. 10 vevő vezérelhető70 m-es hatótávolság szabad rálátásnálKülönösen lapos kivitelEz a rendkívül lapos fali adó az RSL vezeték nélküli kapcsolórendszer távirányító...
Termékazonosító: 726438
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Csatornánként max. 10 vevő vezérelhető
70 m-es hatótávolság szabad rálátásnál
Különösen lapos kivitel
Ez a rendkívül lapos fali adó az RSL vezeték nélküli kapcsolórendszer távirányítójaként használható. Csatornánként 10 vevő kapcsolható vagy dimmelhető egymástól függetlenül. A szerelése egyszerűen a meglévő süllyesztett kapcsolódobozba történik, vagy a vezeték nélküli fali adó felragasztható.
Műszaki adatok:
Adatátvitel (Smart Home): unidirekcionális · Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 1 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli fali nyomógomb · Max. hatótáv (szabad területen): 70 m · Méret, magasság: 80 mm · Méret, mélység: 15 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Falra szerelhető · Tápellátás: Elemekről üzemeltetett · Üzemi feszültség: 12 V/DC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli fali kapcsoló, 1 csatornás,1 db 12 V/ 27 A elem,Használati útmutató
Figyelem:
Az RSL vezeték nélküli kapcsolórendszer minden eleme egymással kompatibilis, így jól illeszkednek be az Ön házának automatizálásába.
(Adó- Távirányító)
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Elemekről üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 70 m |
| Kivitel | Falra szerelhető |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 80 x 15 mm |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Fali nyomógomb |
| Termékazonosító | 726438 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1761735 |
| Súly | 136 g |
| Vonalkód | 4053199570041 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.