RSL Dugalj Köztes dugó Kapcsolási teljesítmény (max.) 2000 W Max. hatótáv (szabad területen) 150 m
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL vezeték nélküli dugalj kapcsolóHatótáv max. 150 m Frekvencia: 433,92 MHzGyermekvédelemmelAz RSL vezeték nélküli kapcsolórendszer bővítésére alkalmas falikapcsoló.Dugja be a kapcsolót a konnektorba, csatlakoztassa a ven...
Termékazonosító: 726434
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 990 Ft/db)
5 990 Ft
Hatótáv max. 150 m
Frekvencia: 433,92 MHz
Gyermekvédelemmel
Az RSL vezeték nélküli kapcsolórendszer bővítésére alkalmas falikapcsoló.
Dugja be a kapcsolót a konnektorba, csatlakoztassa a ventilátort, lámpát vagy más készüléket és máris egyszerűen kapcsolhatja ezeket távirányítóval (nem szállítjuk vele).
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 1 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli dugaszoló aljzat · Kapcsolási teljesítmény (max.): 2000 W · Max. hatótáv (szabad területen): 150 m · Méret, magasság: 58 mm · Méret, mélység: 73 mm · Méret, szélesség: 58 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Szerelési mód: Köztes dugó · Szín: Fehér · Súly: 86 g · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
RSL vezeték nélküli dugalj kapcsoló,Használati útmutató
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 2000 W |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 1 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 150 m |
| Kivitel | Köztes dugó |
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 58 mm |
| Magasság | 58 mm |
| Mélység | 73 mm |
| Súly | 86 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 58 x 58 x 73 mm |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Dugalj |
| Termékazonosító | 726434 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1697440 |
| Súly | 198 g |
| Vonalkód | 4053199553082 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.