RSL Adó Hátfal 2 csatornás
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
RSL 2 csatornás vezeték nélküli adó, 433 MHzMax. 2 vevő kapcsolhatóA termék vezeték nélkül képes max. 2 megfelelő vevőt be- ill. kikapcsolni. Egy a kereskedelmi forgalomban lévő kapcsolóhoz csatlakoztatható és a kapcsoló működtetéseko...
Termékazonosító: 726364
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
Max. 2 vevő kapcsolható
A termék vezeték nélkül képes max. 2 megfelelő vevőt be- ill. kikapcsolni. Egy a kereskedelmi forgalomban lévő kapcsolóhoz csatlakoztatható és a kapcsoló működtetésekor rádiójeleket küld egy megfelelő, betanított RSL vevőre.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Csatornák: 2 · Frekvencia: 433 MHz · Ház automatizáció: Vezeték nélküli adó · Méret, magasság: 40 mm · Méret, mélység: 15 mm · Méret, szélesség: 40 mm · Rádiójel szabvány (Smart Home): RSL · Sorozat: RSL · Súly: 26.5 g
Szállítás tartalma:
Vezeték nélkülli adó,Használati útmutató.
| Sorozat | RSL |
|---|---|
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Conrad Connect |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Alexa |
| Felhő kapcsolat (SmartHome) | Google Home |
| Rádiójel szabvány (Smart Home) | Hersteller-Spezifisch |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Adatátvitel (Smart Home) | vezeték nélküli |
| Csatornák | 2 |
| Frekvencia | 433 MHz |
| Kivitel | Hátfal |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Súly | 26.5 g |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 40 x 40 x 15 mm |
| Bázisállomás | Nem szükséges, opcionális távoli hozzáféréshez |
| Termék típus | Adó |
| Termékazonosító | 726364 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 1553977 |
| Súly | 64 g |
| Vonalkód | 4016139192475 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.