SWG 680 304 005 80 Tűzoltó karabiner rozsdamentes A4 (H x Sz) 50 mm x 5 mm
Gyártó: SWG
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SWG 680 304 005 80 Tűzoltóság horog Korrózióálló acél A2 (H x Sz) 50 mm x 5 mmTűzoltóság horog Korrózióálló acél A2Jellemzők: Sokrétű alkalmazási lehetőségek · Ideális a láncok gyors összekapcsolásához és felosztás...
Termékazonosító: 860576
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
Korrózióálló acél A2 (H x Sz) 50 mm x 5 mm
Tűzoltóság horog
Korrózióálló acél A2
Jellemzők:
Sokrétű alkalmazási lehetőségek · Ideális a láncok gyors összekapcsolásához és felosztásához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Nemesacél · Anyagjellemző: A2 · DIN szabvány: DIN 5299-C · Méret, hossz: 50 mm · Méret, szélesség: 5 mm · Szín: Ezüst · Tartalom: 1 db · Tartóerő (max.): 100 kg · Termék típus: Tűzoltó karabiner horog · Vitorla Ø: 8 mm
Szállítás tartalma:
1x tűzoltó karabiner 5 x 50 mm rozsdamentes acél A2 buborékfóliában.
Figyelem:
Ne használja a biztonság szempontjából fontos alkalmazásokhoz (zuhanásvédelem stb.)!
| Vitorla Ø | 8 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 50 mm x 5 mm |
| Szín | Ezüst |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 5 mm |
| Anyag | Nemesacél |
| Anyagjellemző | A2 |
| Tartóerő (max.) | 100 kg |
| DIN szabvány | DIN 5299-C |
| Termék típus | Tűzoltó karabiner horog |
| Termékazonosító | 860576 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SWG |
| Cikkszám | 1606931 |
| Súly | 20 g |
| Vonalkód | 4009155754918 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.