Sebtapaszok, adagolók
Söhngen 1009216 Leukofix 5 mx 2,5 cm 5 m x 2.5 cm
Gyártó: Söhngen
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Söhngen 1009216 Leukofix 5 mx 2,5 cm 5 m x 2.5 cm
Termékazonosító: 873441
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 5 m x 2.5 cm |
| Hossz | 5 m |
| Szélesség | 2.5 cm |
| Termék típus | Ragtapasz |
| Termékazonosító | 873441 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Söhngen |
| Cikkszám | 893039 |
| Súly | 26 g |
| Vonalkód | 42078999 |
A sebtapaszok és adagolók kategóriánkban megtalálhatja a legfontosabb munkavédelmi eszközöket a forrasztástechnika területén. Söhngen, PLUM, 3M és CEDERROTH márkák széles választékából válogathat sebkötöző utántöltőkkel, sebtapasz adagolókkal, valamint klasszikus sebtapaszokkal. A HANSAPLAST CLASSIC STANDARD és az ALUDERM®-ALUPLAST RAGTAPASZ ADAGOLÓ termékek csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.