Szünetmentes tápegységek
PULS DIMENSION UB10.242 Megszakításmentes tápegység kapcsolómodul
Gyártó: PULS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PULS DIMENSION UB10.242 Megszakításmentes tápegység kapcsolómodul
Termékazonosító: 846432
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 103 990 Ft/db)
103 990 Ft
| Akkukapacitás | 17 - 130 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 49 x 124 x 117 mm |
| Mélység | 117 mm |
| Magasság | 124 mm |
| Szélesség | 49 mm |
| Csatlakozók | Nincs |
| Kimenet | Rugós szorító |
| Jellemzők | 1 akkus koncepció |
| Gyártói szám | DIMENSION UB10.242 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 30 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 22.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 22.5 V/DC |
| Elem pufferelésű csatlakozók | 1 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Csatlakozók | Rugós szorító |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 10 A |
| Áthidalási idő (max.) | Az akkumulátor moduljától függően |
| Bemeneti feszültség | 22,5-30 V/DC |
| Súly | 545 g |
| Termék típus | Megszakításmentes tápegység kapcsolómodul |
| Termékazonosító | 846432 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | PULS |
| Cikkszám | 512795 |
| Súly | 634 g |
| Vonalkód | 875404001515 |
A Siemens, WAGO és PULS márkák által kínált szünetmentes tápegységek (UPS) garantálják a számítógépek és hálózati eszközök folyamatos működését áramszünet esetén. Ezek az energiatároló rendszerek védik a berendezéseket elektromos zavaroktól, biztosítva a kritikus adatok biztonságát és a munkafolyamatok zavartalan folytatását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.