Modellvasút elektronika
Piko G 35000 Tápegység 230 V
Gyártó: Piko G
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Piko G 35000 Tápegység 230 V
Termékazonosító: 918927
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 90 990 Ft/db)
90 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 100 W |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | Tápegység |
| Termékazonosító | 918927 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Piko G |
| Cikkszám | 249656 |
| Súly | 1.123 kg |
Modellvasút elektronika: itt megtalálhatja mindent a digitális vezérléshez és a vasúti jelzőrendszerhez! A TAMS Elektronik, Viessmann, Märklin, PIKO és Woodland Scenics márkák termékeivel könnyedén irányíthatja a vonatokat, beleértve a Roco Z21 multiMAUS 10835 Digitális kézi szabályozót vagy a TRIX H0 T66508 Menetszabályozót. Válasszon a kínálatunkból és tegye vasútmodelljét még élvezetesebbé!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.