Elosztódoboz nedves helyiségbe
OBO Bettermann 2007093 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 190 x 150 x 77 mm Élénk szürke (RAL 7035) IP66 1 db
Gyártó: OBO Bettermann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
OBO Bettermann 2007093 Leágaztató doboz (H x Sz x Ma) 190 x 150 x 77 mm Élénk szürke (RAL 7035) IP66 1 db
Termékazonosító: 791971
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 990 Ft/db)
7 990 Ft
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
|---|---|
| Védelmi típus | IP66 |
| Tartós hőmérsékletállás | 650 °C |
| Méret | (H x Sz x Ma) 190 x 150 x 77 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 77 mm |
| Hossz | 190 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Jellemzők | feliratozható résszel |
| Jellemzők | Plombálható |
| Jellemzők | UV álló |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Csoki nélkül |
| Anyag | Műanyag |
| Kivitel | Kapcsok nélkül |
| Termék típus | Leágaztató doboz |
| Termékazonosító | 791971 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | OBO Bettermann |
| Cikkszám | 394656 |
| Súly | 296 g |
| Vonalkód | 4012195386452 |
Elosztódobozok nedves helyiségekhez: biztosítsa a biztonságos és megbízható áramkört fürdőszobákban, konyhákban és más párás környezetekben. A Wiska, Spelsberg, Hensel, OBO Bettermann és KOPOS márkák kínálatából kiválaszthatja a megfelelő méretű és IP védettségű dobozt igényeinek megfelelően. Leágaztató dobozokat is találhat ebben a kategóriában, amelyek tökéletesek a kábelek elvezetésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.