HDMI - VGA átalakító adapter, 1x HDMI dugó - 1x VGA, 3,5 mm-es jack aljzat, fekete, Manhattan
Gyártó: Manhattan
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Manhattan HDMI-ről VGA-ra átalakító audiovalEgy digitális HDMI jelet egy analóg VGA videójellé alakít, az audio kimenet integrálvaÉlje át a HD felbontást egy VGA monitoron, kivetítőn vagy más kijelzőn analóg videólejátszás támogatás 1080...
Termékazonosító: 276681
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 490 Ft/db)
9 490 Ft
Egy digitális HDMI jelet egy analóg VGA videójellé alakít, az audio kimenet integrálva
Élje át a HD felbontást egy VGA monitoron, kivetítőn vagy más kijelzőn analóg videólejátszás támogatás 1080p-ig
Teljesen árnyékolt az elektromágneses interferenciák és más zavarforrások csökkentése érdekében
Aranyozott érintkezők a legjobb jelátvitelhez
Öntött PVC köpeny törésgátlóval
Nem igényel külső tápellátást
Egy HDMI forrás VGA kijelzőhöz történő csatlakoztatásához
A Manhattan HDMI-ről VGA-ra átalakító lehetővé teszi, hogy egy HDMI porttal rendelkező számítógépet vagy notebookot egy VGA porttal rendelkező képernyőhöz vagy kivetítőhöz csatlakoztassunk. Így a régebbi kijelzők is használhatók a modern HDMI készülékekkel. A kiegészítő jack dugós audio csatlakozóval a konverteren keresztül a hang egy külső készülékre is továbbítható.
Jellemzők:
UL20276
HDMI 1.3
Műszaki adatok:
A típusú csatlakozók száma: 1 x · B típusú csatlakozók száma: 1 x · Csatlakozó típus: HDMI,Jack,VGA · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): HDMI dugó · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): VGA alj,Jack alj, 3,5 mm-es · Dugó kivitel: Egyenes · Kábel kivitel: TV, Monitor Konverter · Kábelhossz: 0.26 m · Szín: Fekete · További műszaki adatok: Audioval · Vezeték alkalmazás: TV, Monitor
| Csatlakozó típus | HDMI |
|---|---|
| Csatlakozó típus | Jack |
| Csatlakozó típus | VGA |
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus A | HDMI dugó |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Csatlakozó típus B | VGA alj |
| Csatlakozó típus B | Jack alj, 3,5 mm-es |
| Kábelhossz | 0.26 m |
| Szín | Fekete |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Vezeték alkalmazás | TV, Monitor |
| Kivitel | Átalakító |
| Jel folyásirány | unidirekcionális |
| Súly | 34 g |
| Termék típus | TV, Monitor Átalakító |
| Termékazonosító | 276681 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Manhattan |
| Cikkszám | 1284615 |
| Súly | 53 g |
| Vonalkód | 766623151559 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.