Logitech C310 HD webkamera 1280 x 720 Pixel Talp, Csíptetős tartó
Gyártó: Logitech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Logitech C310 HD webkamera 1280 x 720 Pixel Talp,Csíptetős tartó Logitech C310 HD webkamera 720pKiváló minőségű videóátvitel 720p HD minőségbenFényképezzen a pillanatfelvétel funkcióvalBeépített Logitech RightSound™ technológi...
Termékazonosító: 913098
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Logitech C310 HD webkamera 720p
Kiváló minőségű videóátvitel 720p HD minőségben
Fényképezzen a pillanatfelvétel funkcióval
Beépített Logitech RightSound™ technológiájú mikrofon
A legtöbb széles formátumú (720p) általános Messenger és Logitech Vid™ HD útján folytatott HD video beszélgetés nem jelent már nehézséget. Nemcsak nagyszerű videok, hanem kiváló pillanatfelvételek is lehetségesek már. A beépített mikrofon elnyomja a háttérzajokat és ezzel elérhető, hogy Önt hangosan és tisztán hallják.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Beépített RightSound ™ mikrofon a tiszta hangátvitelhez · 5 megapixeles pillanatképek · Optimális expozíció a RightLight ™ 2 technológiának köszönhetően · Egy kattintással feltöltheti a Facebookot és a YouTube-ot HD-vel-közvetlenül felhőbe hozhatja a videókat és fényképeket a Facebookon vagy a YouTube-on.
Műszaki adatok:
Csatlakozók (számítástechnika/multimédia): USB-A (USB 2.0) · Csíptetős tartó: Igen · Gyártói szín: Fekete · Kép/mp: 30 · Méret, magasság: 150 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Talp: Igen · Videó felbontás (optikai): 1280 x 720 Pixel · Webkamera jellemzők: Talp,Csíptetős tartó · Érzékelő típus: CMOS
Szállítás tartalma:
Használati útmutató
Rendszerfeltételek:
Windows® XP,Windows Vista™,Windows® 7
| Videó (optikai) | 1280 x 720 pixel |
|---|---|
| Jellemzők | Talp |
| Jellemzők | Csíptetős tartó |
| Talp | Igen |
| Csíptetős tartó | Igen |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Hossz | 67 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 67 x 80 x 150 mm |
| Kép/mp | 30 |
| Csatlakozók | USB 2.0 |
| Termék típus | HD webkamera |
| Termékazonosító | 913098 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Logitech |
| Cikkszám | 973987 |
| Súly | 126 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
































Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.