Notebook tápegységek
Lenovo 36200287 Notebook tápegység 90 W 20 V/DC 4.5 A
Gyártó: Lenovo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lenovo 36200287 Notebook tápegység 90 W 20 V/DC 4.5 A
Termékazonosító: 918471
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
| Kimeneti áram (max.) | 4.5 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 4.5 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 200 x 100 x 45 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| ErP státusz | Step 2 |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Gyártói szám | 36200287 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Kimeneti feszültségtartomány | 20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 20 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 90 W |
| Kimeneti teljesítmény | 90 W |
| Kimeneti áram | 4,5 A |
| Bemenetek | 2-tűs C5 |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 381 g |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 918471 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lenovo |
| Cikkszám | 707713 |
| Súly | 393 g |
A megfelelő notebook tápegység kulcsfontosságú az eszköz teljesítményéhez és élettartamához. Kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például Lenovo, Green Cell, Akyga, VOLTCRAFT és HP, így biztosan megtalálod a megfelelőt a notebookodhoz. Válogass a különböző teljesítményekből és csatlakozási lehetőségekből, hogy garantáld a folyamatos és stabil működést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.