Tűzőgépek
Leitz Heftgerät NeXXt 5500 55000035 Munkaasztal, tűzőgép Kék Tűzőteljesítmény: 30 lap (80 g/m²)
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz Heftgerät NeXXt 5500 55000035 Munkaasztal, tűzőgép Kék Tűzőteljesítmény: 30 lap (80 g/m²)
Termékazonosító: 790292
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
| Termék típus megjelölés | New NeXXt Series |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag | Fém |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 36 x 56 x 141 mm |
| Súly | 160 g |
| Tűzőteljesítmény | 30 lap (80 g/m²) |
| Tűzőkapocs típusmegjelölése | 24/6, 26/6 |
| Tűzés típus | szilárd |
| Tűzés típus | feloldható |
| Tűzés típus | odaszegez |
| Töltőkapacitás | 100 x 24/6, 140 x 26/6 |
| Bevezetési terület max. mélység | 60 mm |
| Utántöltő technika | Felültöltő mechanika |
| csúszásmentes | Igen |
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 56 mm |
| Mélység | 141 mm |
| Szállított kivitel | inkl. 200 Heftklammern 24/6, integriertem Entklammerer |
| Kivitel | 30 lap |
| Szöveges termékmegnevezés | Heftgerät New NeXXt Series |
| Termék típus | Fűzőkészülék |
| Termékazonosító | 790292 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 332485 |
| Súly | 188 g |
| Vonalkód | 4002432324507 |
Tűzőgépeinkkel professzionális és megbízható dokumentumkötés készíthető. Leitz, C.K., Rapid márkák széles választéka közül megtalálhatod a tökéletes tűzőgépet igényeidhez. Választhatod a hagyományos tűzőgépeket, vagy az egyszerűbb használatú kapocsos tűzőgépeket is, melyek akár 1000 db-ig képesek a papírok összefogására.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.