Kalibrátorok
HT Instruments HT8100 Kalibrátor Feszültség, Áram, Ellenállás, Frekvencia 4 db ceruzaelem (vele szállítjuk)
Gyártó: HT Instruments
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HT Instruments HT8100 Kalibrátor Feszültség, Áram, Ellenállás, Frekvencia 4 db ceruzaelem (vele szállítjuk)
Termékazonosító: 811394
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 340 990 Ft/db)
340 990 Ft
| Felbontás | 0.001 mA |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 207 x 95 x 52 mm |
| Súly | 630 g |
| Magasság | 52 mm |
| Hossz | 207 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérés | Feszültség |
| Mérés | Áram |
| Mérés | Ellenállás |
| Mérés | Frekvencia |
| Tápellátás | 4 db ceruzaelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Kalibrátor |
| Termékazonosító | 811394 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HT Instruments |
| Cikkszám | 121952 |
| Súly | 1.154 kg |
| Vonalkód | 8033772796613 |
A pontos mérések kulcsa: Kalibrátorok! Mérőműszerek hiteles működéséhez elengedhetetlen a kalibráció. E kategóriában megtalálhatók a Fluke, Voltcraft, Gossen Metrawatt és HT Instruments márkák által gyártott kalibrátorok, amelyekkel infravörös hőmérők, áram-feszültség mérőeszközök vagy hangkalibrátorok pontosságát garantálhatja. Válassza ki a megfelelőt az Ön mérési igényeinek megfelelően!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.