Garázsfelszerelés, tartozék tárolás
HP Autozubehör 45311 Tépőzár (H x Sz) 50 cm x 2 cm
Gyártó: HP Autozubehör
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Autozubehör 45311 Tépőzár (H x Sz) 50 cm x 2 cm
Termékazonosító: 905973
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Méret | (H x Sz) 50 cm x 2 cm |
|---|---|
| Tartalom | 1 készlet |
| Szélesség | 2 cm |
| Hossz | 50 cm |
| Termék típus | Tépőzár |
| Termékazonosító | 905973 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP Autozubehör |
| Cikkszám | 756283 |
| Súly | 27 g |
| Vonalkód | 4007928453112 |
Rendben tartsd a garázsodat és a munkaterületét! A Garázsfelszerelés, tartozék tárolás kategóriánkban megtalálod a legfontosabb eszközöket és tárolókat a professzionális és hobbi szerelők számára. Kunzer, HP Autozubehör, QuickFist, Berger & Schröter és Gedore márkák termékei között biztosan megtalálod azt, amire szükséged van. Zipper szerelőszékek, jármű eszköztartók és Berger & Schröter kádak segítenek a rendben tartásban.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.