HP tonerek
HP Toner 12A Eredeti Fekete 2000 oldal Q2612A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 12A Eredeti Fekete 2000 oldal Q2612A
Termékazonosító: 786776
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 56 990 Ft/db)
56 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | Q2612A |
| Rövid kód | 12A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 2000 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 2000 oldal |
| Alkalmas | Laserjet 1010, Laserjet 1012, Laserjet 1015, Laserjet 1018, Laserjet 1020, Laserjet 1022, Laserjet 1022 N, Laserjet 1022 NW, Laserjet 3015 All-in-One, Laserjet 3020 All-in-One, Laserjet 3030 All-in-One, Laserjet 3050 All-in-One, Laserjet 3052 All-in-One, Laserjet 3055 All-in-One, Laserjet M1005 MFP, Laserjet M 1319 F MFP |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786776 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 987904 |
| Súly | 890 g |
| Vonalkód | 808736558136 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.