HP tonerek
HP Toner 35A Eredeti Fekete 1500 oldal CB435A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP Toner 35A Eredeti Fekete 1500 oldal CB435A
Termékazonosító: 786729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 49 990 Ft/db)
49 990 Ft
| Fogyóeszköz típus | Toner |
|---|---|
| Kivitel | Eredeti |
| Gyártói szám | CB435A |
| Rövid kód | 35A |
| Alkalmas a következő márkákhoz | HP |
| Szín | Fekete |
| Oldalkapacitás (max.) | 1500 oldal |
| Oldalkapacitás (fekete) | 1500 oldal |
| Alkalmas | Laserjet P 1005, Laserjet P 1006 |
| Termék típus | Toner kazetta |
| Termékazonosító | 786729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 914459 |
| Súly | 775 g |
| Vonalkód | 882780905207 |
Keresse meg az HP eredeti tonereket itt! Választhat a 44A, 205A és 203A típusok közül, amelyek garantáltan kiváló minőséget és hosszú élettartamot biztosítanak. Az HP tonerpajták széles választéka segít Önnek megtalálni a megfelelő nyomtatóellátót, legyen szó fekete-fehér vagy színes dokumentumokról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.