Notebook tápegységek
HP 677774-001 Notebook tápegység 65 W 19.5 V/DC 3.3 A
Gyártó: HP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HP 677774-001 Notebook tápegység 65 W 19.5 V/DC 3.3 A
Termékazonosító: 785878
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Kimeneti áram (max.) | 3.3 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 3.3 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 30 x 108 x 45 mm |
| Magasság | 45 mm |
| Hossz | 30 mm |
| Szélesség | 108 mm |
| Kimenet | Üreges dugó, 7.4/5.0 |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 240 V/AC |
| Gyártói szám | 677774-001 |
| Kimeneti feszültségtartomány | 19.5 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19.5 V/DC |
| Teljesítmény | 65 W |
| Bemenetek | 3 pin C5 Mickey Mouse |
| Kábelhossz | 1.7 |
| Bemeneti feszültség | 100-240V/50-60Hz |
| Súly | 0.237 |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 785878 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HP |
| Cikkszám | 1338788 |
| Súly | 370 g |
| Vonalkód | 4052739999373 |
A megfelelő notebook tápegység kulcsfontosságú az eszköz teljesítményéhez és élettartamához. Kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például Lenovo, Green Cell, Akyga, VOLTCRAFT és HP, így biztosan megtalálod a megfelelőt a notebookodhoz. Válogass a különböző teljesítményekből és csatlakozási lehetőségekből, hogy garantáld a folyamatos és stabil működést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.