Fischer EA II M 8 x 30 Beütős horgony 30 mm 10 mm 48284 100 db
Gyártó: Fischer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer EA II M 8 x 30 Beütős horgony 30 mm 10 mm 48284 100 db
Termékazonosító: 882464
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Átmérő | 10 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 10 mm x 30 mm |
| Tartalom | 100 db |
| Hossz | 30 mm |
| Alkalmas | Beton |
| Alkalmas | Natúr kő |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Galvanikusan cinkezett |
| Csavar átmérő | 8 mm |
| Termék típus | Beütős horgony |
| Termékazonosító | 882464 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer |
| Cikkszám | 477954 |
| Súly | 1.216 kg |
| Vonalkód | 4006209482841 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.