Tiplik
Fischer EA II M 6 x 30 Beütős horgony 30 mm 8 mm 48264 100 db
Gyártó: Fischer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fischer EA II M 6 x 30 Beütős horgony 30 mm 8 mm 48264 100 db
Termékazonosító: 882463
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Átmérő | 8 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø x H) 8 mm x 30 mm |
| Tartalom | 100 db |
| Hossz | 30 mm |
| Alkalmas | Beton |
| Alkalmas | Natúr kő |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Galvanikusan cinkezett |
| Csavar átmérő | 6 mm |
| Termék típus | Beütős horgony |
| Termékazonosító | 882463 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fischer |
| Cikkszám | 477953 |
| Súly | 860 g |
| Vonalkód | 4006209482643 |
A tiplikkel gyorsan és megbízhatóan rögzítheti falakat, mennyezeteket vagy egyéb felületeket. A Fischer, SWG, Bosch Accessories és Wolfcraft márkák széles választékából megtalálhatja a megfelelő tipliket adott célra. Válasszon a DUOPOWER, DUO-Line vagy EasyHook Loop K tipli készletekből, amelyek különböző méretekben és anyagokban kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.