Kapcsolószekrény klíma
Fandis FF13PD24UN Kapcsolószekrény ventilátor 24 V/DC 8.2 W (Sz x Ma x Mé) 203.9 x 203.9 x 87.3 mm 1 db
Gyártó: Fandis
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fandis FF13PD24UN Kapcsolószekrény ventilátor 24 V/DC 8.2 W (Sz x Ma x Mé) 203.9 x 203.9 x 87.3 mm 1 db
Termékazonosító: 848736
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
| Gyártói szám | FF13PD24UN |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 342 mA |
| Teljesítmény | 8.2 W |
| Zajkibocsátás (max.) | 42 dBA |
| Légáramoltatás | 100 m³/óra |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +55 °C |
| Védelmi típus | IP54 |
| Szélesség | 203.9 mm |
| Magasság | 203.9 mm |
| Mélység | 87.3 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 203.9 x 203.9 x 87.3 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Kapcsolószekrény ventilátor |
| Termékazonosító | 848736 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fandis |
| Cikkszám | 1093427 |
| Súly | 735 g |
| Vonalkód | 2050001921383 |
A kapcsolószekrény klíma kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb tartozékok a megbízható és hatékony működéshez. Rittal, Finder, Rose LM, Fandis és Phoenix Contact márkák széles választékából válogathatsz, hogy megfelelő termosztátot, nyitót vagy hőmérséklet szabályzót találsz. Kapcsolószekrény fűtés is elérhető, melyek a berendezés optimális üzemi hőmérsékletét biztosítják.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.