Fandis FF08GD24UN Kapcsolószekrény ventilátor 24 V/DC 15 W (Sz x Ma x Mé) 106.5 x 106.5 x 70.4 mm 1 db
Gyártó: Fandis
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fandis FF08GD24UN Kapcsolószekrény ventilátor 24 V/DC 15 W (Sz x Ma x Mé) 106.5 x 106.5 x 70.4 mm 1 db
Termékazonosító: 848730
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Gyártói szám | FF08GD24UN |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Áramfelvét (max.) | 610 mA |
| Teljesítmény | 15 W |
| Zajkibocsátás (max.) | 59 dBA |
| Légáramoltatás | 50 m³/óra |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +55 °C |
| Védelmi típus | IP54 |
| Szélesség | 106.5 mm |
| Magasság | 106.5 mm |
| Mélység | 70.4 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 106.5 x 106.5 x 70.4 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Kapcsolószekrény ventilátor |
| Termékazonosító | 848730 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Fandis |
| Cikkszám | 1093419 |
| Súly | 383 g |
| Vonalkód | 2050001921307 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.