1/2 AA lítium elem, 3,6V 1200 mAh, 14,5 x 25,2 mm, EVE ER14250
Gyártó: EVE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EVE lítiumelem 1/2 AAHőmérséklettartomány -55 ... +85°C.Nem újratölthető · Tárolhatóság: 10 év.Műszaki adatok: Akku/elem típus: Speciális elem · Elem- és akkuméret: 1/2 AA · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültsé...
Termékazonosító: 39174
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
Hőmérséklettartomány -55 ... +85°C.
Nem újratölthető · Tárolhatóság: 10 év.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Speciális elem · Elem- és akkuméret: 1/2 AA · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3.6 V · Gyártói szám: 1/2 AA, ER14250 · Kapacitás (mAh, Ah): 1200 mAh · Méret, magasság: 25.2 mm · Súly: 10 g · Tartalom: 1 db · Átmérő: 14.5 mm
| Méret | 1/2 AA |
|---|---|
| Technológia | Lítium |
| Feszültség | 3.6 V |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Magasság | 25.2 mm |
| Átmérő | 14.5 mm |
| Súly | 10 g |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | ER14250 |
| Újratölthető | Nem |
| Méret | (Ø x Ma) 14.5 mm x 25.2 mm |
| Termék típus | Speciális elem |
| Termékazonosító | 39174 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EVE |
| Cikkszám | 650771 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 4260079100506 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.