Eurolite 58000642 Traverzrögzítő kampó 1 db
Gyártó: Eurolite
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Eurolite 58000642 #####Theaterhaken 1 db Eurolite TH-52 színházi kampó, ezüstTraverzrögzítő kampóSzínházi horgok · Projektorok, világító effektusok stb. Rögzítésére szolgáló kampók rác...
Termékazonosító: 920411
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
Eurolite
58000642
#####Theaterhaken
1 db
Eurolite TH-52 színházi kampó, ezüst
Traverzrögzítő kampó
Színházi horgok · Projektorok, világító effektusok stb. Rögzítésére szolgáló kampók rácsos rendszeren keresztül · 50 mm-es csőátmérőjű rácsokra · Csak vízszintes rácsra szerelhető!
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Méret, hossz: 140 mm · Méret, magasság: 30 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Súly: 0.6 kg · További műszaki adatok: Max. terhelhetőség, WLL (4 részes): 50 kg · Max. terhelhetőség, BGV C1 (8 részes): 25 kg · Max. terhelhetőség, BGV C1 (10 részes): 20 kg · Max. terhelhetőség, BGV C1 (12 részes): 15 kg
| Méret | (H x Sz x Ma) 140 x 80 x 30 mm |
|---|---|
| Magasság | 30 mm |
| Hossz | 140 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 0.6 kg |
| Termék típus | Traverzrögzítő kampó |
| Termékazonosító | 920411 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eurolite |
| Cikkszám | 593601 |
| Súly | 602 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.