Apple iPhone USB töltőkábel, adatkábel (30 pólusú, Lightning, Mini B, Micro B csatlakozókkal) Eufab 16494
Gyártó: Eufab
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
USB töltőkábel 4 csatlakozóvalUSB A dugó 4 töltőcsatlakozóVezetékhossz: 37 cmSzín: fehérPraktikus és sokoldalú 4 az 1-ben hub minden szokványos mobiltelefon és kamera feltöltésére egy kábellel. Egyszerű csatlakozás kényelmetle...
Termékazonosító: 348265
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
USB A dugó 4 töltőcsatlakozó
Vezetékhossz: 37 cm
Szín: fehér
Praktikus és sokoldalú 4 az 1-ben hub minden szokványos mobiltelefon és kamera feltöltésére egy kábellel. Egyszerű csatlakozás kényelmetlen részletek nélkül. 37 cm-es méretével optimálisan alkalmas az autóba.
Jellemzők:
USB A dugó Apple 30 pólusú, Apple Lightning, USB mini B dugó, USB mikro B dugó
Műszaki adatok:
Csatlakozási mód: USB csatlakozó · Kivitel: Töltőkábel · Terhelhetőség max.: 1 A · Üzemi feszültség: 5 V USB-ről
| Kivitel | Töltőkábel |
|---|---|
| Csatlakozó | USB csatlakozó |
| Üzemi feszültség | 5 V USB-ről |
| Terhelhetőség max. | 1 A |
| Alkalmas | minden szokványos mobiltelefon |
| Alkalmas | iPhone 4 és 5 / 6 |
| Dugó | Apple 30 pólusú Apple Lightning USB mini B dugó USB mikro B dugó |
| Hossz (max.) | 37 cm |
| Termékazonosító | 348265 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Eufab |
| Cikkszám | 1429781 |
| Súly | 68 g |
| Vonalkód | 4017681164941 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.