Hálózati transzformátorok
elma TT IZ58 Leválasztó transzformátor 1 x 230 V 2 x 115 V/AC 30 VA 0.13 A
Gyártó: elma TT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
elma TT IZ58 Leválasztó transzformátor 1 x 230 V 2 x 115 V/AC 30 VA 0.13 A
Termékazonosító: 919805
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 115 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 0.13 A |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 30 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Csatlakozó | 4,8 mm-es laposérintkezős dugó |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 64.50 mm |
| Hossz | 60 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 60 x 50 x 64.50 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V |
| Kimenő feszültség | 2 x 115 V/AC |
| Gyártói szám | IZ58 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Bemeneti áram | 0163 A |
| Termék típus | Leválasztó transzformátor |
| Termékazonosító | 919805 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | elma TT |
| Cikkszám | 514810 |
| Súly | 630 g |
Hálózati transzformátorok széles választékával segítjük a különböző feszültségek közötti átalakítást. Block, elma TT, Weiss Elektrotechnik és Eaton márkák termékei között megtalálhatóak vezérlő, leválasztó és biztonsági transzformátorok is. Válasszon a kínálatból a megfelelő feszültségátalakításra, legyen szó 230V-ról, 400V-ról vagy más értékekről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


leirásnak megfelelt
sandorsz –