Sokoldalú csiszolók
Einhell TH-OS 1016 4460610 Multifunkciós csiszoló 100 W 150 x 150 x 100 mm
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell TH-OS 1016 4460610 Multifunkciós csiszoló 100 W 150 x 150 x 100 mm
Termékazonosító: 852046
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
| Teljesítmény | 100 W |
|---|---|
| Csiszolófelület | 150 x 150 x 100 mm |
| Üresjárati rezgésszám | 24000 /min |
| Rezgőkör Ø | 1.6 mm |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 0.95 kg |
| Üresjárati fordulat | 12000 fordulat/perc |
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
| Termék típus | Multifunkciós csiszoló |
| Termékazonosító | 852046 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1382098 |
| Súly | 1.152 kg |
| Vonalkód | 4006825592481 |
Sokoldalú csiszoló gép? A megfelelő helyen van! Fein, Einhell, Dremel, Metabo és Bosch Home and Garden márkák széles választékából válogathat a szükségleteihez legjobban illő eszközt. Csempék, fa, fém vagy műanyag - legyen az bármi, megtalálható itt a megfelelő csiszolófej is. A 250 W-os Einhell TC-MG 250 CE többféle feladathoz ideális, míg az Einhell TE-OS 1320 multifunkciós csiszoló 130 W teljesítménnyel rendelkezik.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.