Sűrített levegős készülékek
Einhell Sonstiges Elektrowerkzeug Sűrített levegős kerékgumi töltő 8 bar
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell Sonstiges Elektrowerkzeug Sűrített levegős kerékgumi töltő 8 bar
Termékazonosító: 852056
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Üzemi nyomás (max.) | 8 bar |
|---|---|
| Súly | 500 g |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Termék típus | Sűrített levegős kerékgumi töltő |
| Termékazonosító | 852056 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1381956 |
| Súly | 807 g |
| Vonalkód | 4006825574173 |
Sűrített levegős készülékeinkkel hatékonyan végezhet el minden barkácsmunkát. Metabo, Aerotec, Hazet, Einhell és KS Tools márkák széles választékából válogathat, legyen szó szögbelövőkről, szegecselő pisztolyokról vagy komplett készletekről. A Mannesmann 15350 szögbelövő és a Hazet 9037SPC is népszerű választások.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.