Einhell GC-GP 6538 Kerti szivattyú 3800 l/óra 36 m
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell GC-GP 6538 Kerti szivattyú 3800 l/h 36 mEinhell kerti szivattyú GC-GP 6538Maximális szállított mennyiség: 3800 l/óraMaximális szállítási magasság: 36 mA GC-GP 6538 kerti szivattyú egy nagy teljesítményű, kompakt é...
Termékazonosító: 963275
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
Einhell kerti szivattyú GC-GP 6538
Maximális szállított mennyiség: 3800 l/óra
Maximális szállítási magasság: 36 m
A GC-GP 6538 kerti szivattyú egy nagy teljesítményű, kompakt és megbízható eszköz, amely jól szolgálja az ambiciózus hobbikertészeket, amikor összegyűjtött esővízzel öntözik kertjeiket. 650 wattos motorjával a szivattyú óránként akár 3800 liter vizet is képes szivattyúzni. A GC-GP 6538 ki/be kapcsolóval rendelkezik. A vízbetöltő csavar lehetővé teszi a külön feltöltést, a maradék víz pedig könnyen leereszthető a vízleeresztő csavaron keresztül. A hordozófogantyúnak köszönhetően a kerti szivattyú könnyen szállítható.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Be-/kikapcsoló
Vízbetöltő csavar
Vízleeresztő csavar
Hordozófül
Technical specifications:
Kábelhossz (max.): 1.40 m · Méret, hossz: 365 mm · Méret, magasság: 322 mm · Méret, szélesség: 290 mm · Nyomócsatlakozó: 33,25 mm (1") KM · Szállítási magasság (max.): 36 m · Szállítási mennyiség (max.): 3800 l/h · Szín: Piros,Fekete · Szívó csatlakozó: 33,25 mm (1") KM · Súly: 6.15 kg · Teljesítményfelvét (P1): 650 W · További műszaki adatok: Max. Vízhőmérséklet 35 ° C · Önszívó m-ig: 8 m · Üzemi feszültség: 230 V
Package contents:
1x GC-GP 6538 kerti szivattyú
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Szállítási magasság (max.) | 36 m |
| Szállítási nyomás (max.) | 3.6 bar |
| Szállítási mennyiség (max.) | 3800 l/óra |
| Szívó csatlakozó | 33,25 mm (1") KM |
| Nyomócsatlakozó | 33,25 mm (1") KM |
| Önszívó m-ig | 8 m |
| Szín | Piros |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz (max.) | 1.40 m |
| Teljesítményfelvét (P1) | 650 W |
| Hossz | 365 mm |
| Szélesség | 290 mm |
| Magasság | 322 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 365 x 290 x 322 mm |
| Súly | 6.15 kg |
| Termék típus | Kerti szivattyú |
| Termékazonosító | 963275 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1326138 |
| Súly | 6.98 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.