Seprűk, fugatisztítók
Einhell 1410 3424100 Fugatisztító tartalék kefe
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell 1410 3424100 Fugatisztító tartalék kefe
Termékazonosító: 851125
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 290 Ft/db)
4 290 Ft
| Anyag (kefe) | Acél |
|---|---|
| Átmérő | 100 mm |
| Méret | (Ø) 100 mm |
| Termék típus | Fugatisztító tartalék kefe |
| Termékazonosító | 851125 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1326089 |
| Súly | 121 g |
| Vonalkód | 4006825569919 |
Tartsa tisztán kertjét és otthonát! Seprűinkkel és fugatisztítókunkkal könnyedén eltávolíthatja a gyomokat, a szennyeződéseket és az algákat járófelületekről. A Gloria Haus und Garten és Einhell márkák széles választéka biztosítja, hogy megtalálja a megfelelő eszközt igényeinek megfelelően. Nézze meg kínálatunkat és válassza ki a legmegfelelőbb seprűt vagy fugatisztítót!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.