Ütvefúrók
Einhell RT-ID 65/1 1 sebességfokozat-Ütvefúrógép 650 W
Gyártó: Einhell
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Einhell RT-ID 65/1 1 sebességfokozat-Ütvefúrógép 650 W
Termékazonosító: 848896
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Típus | RT-ID 65/1 |
|---|---|
| Teljesítmény | 650 W |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Üresjárati fordulatszám | 0 - 3000 fordulat/perc |
| Ütésszám (max.) | 48000 /perc |
| Fúró Ø (max.) | (Fa / beton / fém): 25/13/10 mm |
| Váltó típus | 1 sebességfokozat |
| Súly | 2.1 kg |
| Szerszámbefogó | Gyorsbefogó tokmány |
| Fúrótokmány szorítási tartomány | 1,5 - 13 mm |
| Jellemzők | Hordtáskával |
| Funkciók | Fordulatszám előválasztás |
| Funkciók | Ütéskikapcsolás |
| Gallér átmérő | 43 mm |
| Szerszám gyorstokmány | Igen |
| Termék típus | Ütvefúrógép |
| Termékazonosító | 848896 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Einhell |
| Cikkszám | 1180005 |
| Súly | 3.83 kg |
| Vonalkód | 4006825565690 |
A professzionális és hobbi felhasználók számára is kínálunk széles választékot ütvefúrókból. Bosch Professional, Metabo, Makita, Einhell és Mannesmann márkák termékei között biztosan megtalálod a megfelelő eszközt feladatokhoz, legyen az falak fúrása, csavarok meghúzása vagy építőipari munkák. A különböző teljesítményű és funkciójú ütvefúrók közül választhatod ki azt, ami a legjobban megfelel igényeidnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.