EDIMAX BR-6428NS V5 WLAN router 2.4 GHz 300 MBit/s
Gyártó: EDIMAX
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edimax N300 vezeték nélküli útválasztó4-in-1 funkciók: útválasztó, hozzáférési pont, ismétlő és WISPSmart iQ Setup: Intelligens, automatikus és gyors beállítás CD nélkülNagy erősítésű antenna: javítja a vezeték nélküli lefedettséget é...
Termékazonosító: 792220
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
4-in-1 funkciók: útválasztó, hozzáférési pont, ismétlő és WISP
Smart iQ Setup: Intelligens, automatikus és gyors beállítás CD nélkül
Nagy erősítésű antenna: javítja a vezeték nélküli lefedettséget és lefedettséget
Egyszerű beállítás: csak egy kattintás a Wi-Fi Protected Setup (WPS) gomb segítségével
Az N300 router extra nagy nyereséggel és teljesítménygel rendelkezik
A BR-6428nS V5 a legnépszerűbb Wi-Fi szabványt használja: IEEE 802.11n, más néven a "Generation WLAN 4", amely nagyfokú tartományt kínál nagyfokú antennáknak köszönhetően. A BR-6428nS V5 rugalmassága útválasztóként, hozzáférési pontként, tartománykiterjesztőként vagy WISP-ként működik, és megfelel a legtöbb hálózati alkalmazás igényeinek. Az Intelligens telepítő varázsló a telepítést olyan egyszerűvé teszi, és csak néhány kattintással. Lenyűgöző teljesítménye a BR-6428nS V5 kiváló megoldást kínál otthoni vagy kis irodai környezetben.
4-in-1 funkciók: vezeték nélküli útválasztó, hozzáférési pont, ismétlő és WISP
A BR-6428nS V5 4 fő működési módot kínál a vezeték nélküli hálózatok számára: Router, Access Point, Repeater és WISP. Függetlenül attól, hogy az eszközt egy útválasztón keresztül szeretné-e használni az internet megosztásához, vagy a vezetékes kapcsolathoz való hozzáférési pontként a Wi-Fi hálózathoz, vagy ismétlőként a jelerősítéshez, vagy ha van vezeték nélküli internetkapcsolata minden eszközre szükség van. Az intelligens telepítő varázsló segítségével saját hálózati környezetét egyszerűen be lehet kapcsolni.
Egyszerű konfigurálás és működés
A BR-6428nS V5 készülékkel a digitális eszközöket sokoldalúbbá teheti. Egyszerűen nyomja meg a WPS gombot a készülékek hozzáadásához a Wi-Fi hálózathoz. És köszönhetően a kényelmes, böngésző alapú telepítésnek CD nélkül, az útválasztó telepítése egy iPad, tablet, okostelefon vagy számítógép számára is egyszerű.
Nagy teljesítményű antennák a maximális tartományhoz
Két külső, nagy nyereségű, fix antennával a BR-6428nS V5 növelheti a jelerősséget és növelheti a Wi-Fi hálózat tartományát. Támogatja az otthoni vagy irodai falakon és padlókon keresztüli jelátvitelt is.
Guest Network
A BR-6428nS egy vendéghálózatot támogat, amely kapcsolatot biztosít, miközben elküldi a vendégeket az elsődleges hálózatától. Ez megkönnyíti a vendég csatlakozását, miközben védi a hálózati eszközöket.
* Csak router módban érhető el
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: 10/100 Mbit/s WAN portok: 1 x · 10/100 Mbit/s portok: 4 x · Antennák száma: 2 x · Csatlakozók (számítástechnika/multimédia): WLAN 802.11 b/g/n · Funkciók (WLAN hatótávnövelő/router): Router, Accesspoint, Hatótáv növelő, WISP · LAN átviteli sebesség: 10 / 100 / 1000 MBit/s · Méret, magasság: 24 mm · Méret, mélység: 106 mm · Méret, szélesség: 153 mm · Súly: 150 g · WLAN frekvencia: 2.4 GHz · WLAN szabvány: IEEE802.11n, IEEE802.11b, IEEE802.11g · WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz: 300 MBit/s · WLAN összes átviteli sebesség: 300 MBit/s · WPS: Igen
Szállítás tartalma: 1 x Wi-Fi router V5, 1 x tápegység, 1 db Ethernet kábel, Gyors telepítési útmutató, CD-ROM (beleértve a telepítő varázslót, többnyelvű gyorsindítási útmutatót és használati utasítást)
| WLAN | 300 Mbit/s |
|---|---|
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| Funkciók | Router |
| Funkciók | Accesspoint |
| Funkciók | Hatótáv növelő |
| Funkciók | WISP |
| 10/100 Mbit/s WAN portok | 1 x |
| 10/100 Mbit/s portok | 4 x |
| LAN átviteli sebesség | 10 / 100 / 1000 Mbit/s |
| Csatlakozók | WLAN 802.11 b/g/n |
| WPS | Igen |
| Antennák száma | 2 x |
| Gyártói szám | BR-6428NS V5 |
| Szélesség | 153 mm |
| Magasság | 24 mm |
| Mélység | 106 mm |
| Súly | 150 g |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 300 Mbit/s |
| Termék típus | WLAN router |
| Termékazonosító | 792220 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | EDIMAX |
| Cikkszám | 1885496 |
| Súly | 418 g |
| Vonalkód | 4717964703316 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.