Furatközéppont jelölő Edding 8850
Gyártó: Edding
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Furatlyuk-jelölő, EDDING 8850A klasszikus ceruza alternatívája!A jelölő extra hosszú és finom kör alakú hegyének köszönhetően nehezen hozzáférhető helyek jelölésére alkalmas. Ideálisan használható furathelyek megjelöléséhez. Vízálló k...
Termékazonosító: 28571
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
A klasszikus ceruza alternatívája!
A jelölő extra hosszú és finom kör alakú hegyének köszönhetően nehezen hozzáférhető helyek jelölésére alkalmas. Ideálisan használható furathelyek megjelöléséhez. Vízálló közel minden felületen. Szinte minden száraz és pormentes anyagon alkalmazható.
Műszaki adatok:
Szín: Fekete
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Áttűzhető sapka | Igen |
| Csíptetővel | Igen |
| Szár színe | Fehér |
| Hegy kivitel | Kerek hegy |
| letörölhetetlen | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Írás színe | Fekete |
| Vonalvastagság | 0.7 mm |
| Vonalvastagság | 1 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Vonalvastagság | 0,7 - 1 mm |
| Író folyadék leírása | permanente, geruchsarme Tinte, xylol- und toluolfrei |
| Termék típus megjelölés | 8850 |
| Szöveges termékmegnevezés | Bohrlochmarker 8850 |
| Termék típus | Furatjelölő |
| Termékazonosító | 28571 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 527977 |
| Súly | 14 g |
| Vonalkód | 4004764894949 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.