Filctollak | Markerek
Edding 800 4-800-1-1003 Permanent marker Kék Vízálló: Igen
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding 800 4-800-1-1003 Permanent marker Kék Vízálló: Igen
Termékazonosító: 28568
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
| Hegy kivitel | Ék alakú hegy |
|---|---|
| Vízálló | Igen |
| Írás színe | Kék |
| Vonalvastagság | 4 mm |
| Vonalvastagság | 12 mm |
| Termék típus | Permanent marker |
| Termékazonosító | 28568 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 527951 |
| Súly | 54 g |
| Vonalkód | 4004764060436 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.